Liturgiczna Służba Archidecezji Warmińskiej

Św. Dominik Savio (1842-1857)
Patron Ministrantów
Nazwa:
Duszpasterz:
Służba Liturgiczna Ołtarza Archidiecezji Warmińskiej (skrót SLO)
ks. Wojciech Kotowicz

tel. (89) 523 89 84
Strona Główna:
Charakterystyka:
Tworzymy wspólnotę Liturgicznej Służby Ołtarza Archidiecezji Warmińskiej: kandydaci na ministrantów, ministranci, lektorzy, ceremoniarze i animatorzy liturgiczni i wszyscy ci, którym bliska są nasze ideały służby. Cel tych działań zawiera się w stwierdzeniu: służcie sobie nawzajem tym darem, jaki każdy otrzymał 
(1 P 4, 13). Być członkiem Liturgicznej Służby Ołtarza oznacza żyć w świadomości, że to Bóg mnie powołuje 
i prowadzi.
SLO na Warmii:
- Barczewo: Parafia Świętego Andrzeja Apostoła
- Łęgajny: Parafia Świętego Maksymiliana Marii Kolbego
- Ramsowo: Parafia Świętego Andrzeja Apostoła i Świętego Rocha
- Wipsowo: Parafia Świętego Jana Vianneya i Narodzenia NMP
- Wójtowo: Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Męczenników
- Barczewko: Parafia Świętego Wawrzyńca
- Bartołty Wielkie: Parafia Świętego Jakuba
- Lamkowo: Parafia Świętego Mikołaja
- Bartoszyce: Parafia Świętego Brata Alberta
- Bartoszyce: Parafia Świętego Brunona
- Bartoszyce: Parafia Świętego Jana Chrzciciela
- Bartoszyce: Parafia Świętego Jana Ewangelisty i Matki Boskiej Częstochowskiej
- Bezledy: Parafia św. Maksymiliana Kolbe
- Galiny: Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
- Wozławki: Parafia Świętego Antoniego Opata
- Żydowo: Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
- Biesowo: Parafia Świętego Mikołaja i Świętego Antoniego
- Biskupiec Reszelski: Parafia Błogosławionej Karoliny Kózkówny
- Biskupiec Reszelski: Parafia Świętego Jana Chrzciciela
- Kobułty: Parafia Świętego Józefa
- Kolno: Parafia Trzech Króli
- Ryn Reszelski: Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
- Stanclewo: Parafia Świętego Józefa i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
- Węgój: Parafia Chrystusa Króla
- Braniewo: Parafia Świętej Katarzyny
- Braniewo: Parafia Świętego Krzyża
- Braniewo: Parafia Świętego Antoniego
- Braniewo: Parafia wojskowo-cywilna Świętego Wojciecha
- Gronowo: Parafia Błogosławionej Reginy Protmann
- Lipowina: Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
- Szyleny: Parafia Świętego Józefa Robotnika
- Tolkowiec: Parafia Świętego Marcina
- Żelazna Góra: Parafia Świętej Rodziny
- Cerkiewnik: Parafia Świętej Katarzyny
- Dobre Miasto: Parafia Najświętszego Zbawiciela i Wszystkich Świętych
- Dobre Miasto: Parafia Świętej Faustyny
- Jesionowo: Parafia Świętego Marcina
- Frączki: Parafia Świętej Marii Magdaleny
- Głotowo: Parafia Najświętszego Zbawiciela
- Orzechowo: Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
- Błudowo: Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
- Chruściel: Parafia Przenajświętszej Trójcy
- Frombork: Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
- Pierzchały: Parafia Świętej Małgorzaty
- Płoskinia: Parafia Świętej Katarzyny
- Wielkie Wierzno: Parafia Wszystkich Świętych
- Dąbrówno: Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
- Gierzwałd: Parafia Świętego Jana Chrzciciela
- Glaznoty: Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
- Marwałd: Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
- Ruszkowo: Parafia Świętego Józefa
- Rychnowo: Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
- Samin: Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
- Stębark: Parafia Przenajświętszej Trójcy
- Szczepankowo: Parafia Świętego Antoniego Padewskiego
- Babiak: Parafia Świętego Augustyna i Świętej Anny
- Runowo: Parafia Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
- Gałajny: Parafia Męczenników Podlaskich Błogosławionego Wincentego i Towarzyszy
- Górowo Iławeckie: Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
- Kamińsk: Parafia Świętego Brata Alberta Chmielowskiego
- Kandyty: Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
- Pieszkowo: Parafia Świętej Marii Magdaleny
- Rodnowo: Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej
- Wojciechy: Parafia Świętego Andrzeja Boboli
- Blanki: Parafia Świętego Michała Archanioła
- Prosity: Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
- Franknowo: Parafia Świętego Stanisława Biskupa Męczennika
- Jeziorany: Parafia Świętego Bartłomieja
- Lutry: Parafia Świętej Marii Magdaleny
- Radostowo: Parafia Świętej Anny i Świętego Jerzego
- Żegoty: Parafia Świętego Jana Ewangelisty
- Turowo: Parafia Świętego Michała Archanioła
- Kozłowo: Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła
- Napierki: Parafia Świętego Antoniego Padewskiego
- Rozdroże: Parafia Świętej Jadwigi Królowej
- Sarnowo: Parafia Świętego Antoniego
- Szkotowo: Parafia Świętego Józefa
- Garbno: Parafia Matki Boskiej Królowej Polski
- Kętrzyn: Parafia Świętego Jerzego
- Kętrzyn: Parafia Świętego Jacka
- Nakomiady: Parafia Świętego Józefa
- Święta Lipka: Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
- Wilkowo: Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
- Barciany: Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
- Karolewo: Parafia Świętego Stanisława Kostki
- Kętrzyn: Parafia Świętej Katarzyny
- Kętrzyn: Parafia Świętego Brata Alberta
- Mołtajny: Parafia Świętej Anny
- Momajny: Parafia Świętego Piotra Apostoła
- Skandawa: Parafia Świętego Wojciecha
- Srokowo: Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego
- Winda: Parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
- Ignalin: Parafia Świętego Jana Ewangelisty
- Kiwity: Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła
- Jarandowo: Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
- Kłębowo: Parafia Świętej Małgorzaty
- Kochanówka: Parafia Świętego Wawrzyńca
- Kraszewo: Parafia Świętej Elżbiety
- Krekole: Parafia Świętego Krzyża
- Lidzbark Warmiński: Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła
- Lidzbark Warmiński: Parafia Świętego Andrzeja Boboli
- Lidzbark Warmiński: Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego
- Rogóż: Parafia Świętej Barbary
- Stoczek Klasztorny: Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
- Mrągowo: Parafia Świętego Wojciecha
- Mrągowo: Parafia Świętego Rafała Kalinowskiego
- Nawiady: Parafia Świętego Józefa
- Piecki: Parafia Matki Bożej Różańcowej
- Szestno: Parafia Świętego Krzyża
- Warpuny: Parafia Świętego Antoniego Padewskiego
- Grabowo: Parafia Błogosławionej Teresy Ledóchowskiej
- Mrągowo: Parafia Błogosławionego Honorata Koźmińskiego
- Mrągowo: Parafia Matki Bożej Saletyńskiej
- Mrągowo: Parafia Świętego Ojca Pio
- Rybno: Parafia Świętego Bonifacego Biskupa i Męczennika
- Sorkwity: Parafia Świętego Brata Alberta
- Kanigowo: Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego
- Łyna: Parafia Niepokalanego Serca Maryi Panny
- Muszaki: Parafia Świętego Wawrzyńca
- Napiwoda: Parafia Matki Bożej Królowej Polski
- Nidzica: Parafia Błogosławionej Bolesławy Lament
- Nidzica: Parafia Miłosierdzia Bożego
- Nidzica: Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Wojciecha
- Olsztyn: Parafia Matki Boskiej Saletyńskiej
- Olsztyn: Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
- Olsztyn: Parafia Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia
- Olsztyn: Parafia Współkatedralna Świętego Jakuba
- Olsztyn: Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela
- Olsztyn: Parafia Świętego Franciszka z Asyżu
- Olsztyn: Parafia Świętego Maksymiliana Marii Kolbego
- Olsztyn: Parafia Świętego Wojciecha
- Brąswałd: Parafia Świętej Katarzyny
- Dywity: Parafia Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
- Kieźliny: Parafia Świętej Rozalii
- Olsztyn: Parafia Chrystusa Króla
- Olsztyn: Parafia Świętego Józefa
- Olsztyn: Parafia Świętej Anny
- Różnowo: Parafia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
- Sętal: Parafia Świętego Mikołaja
- Słupy: Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
- Biesal: Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
- Gietrzwałd: Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
- Jonkowo: Parafia Świętego Jana Chrzciciela
- Olsztyn: Parafia Matki Bożej Różańcowej
- Olsztyn: Parafia Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
- Olsztyn: Parafia Świętego Arnolda
- Olsztyn: Parafia Świętego Jana Bosko
- Olsztyn: Parafia Świętego Wawrzyńca
- Sząbruk: Parafia Świętego Mikołaja
- Bartąg: Parafia Świętego Jana Ewangelisty i Opatrzności Bożej
- Bartążek: Parafia Świętego Jacka Odrowąża
- Butryny: Parafia Świętego Jakuba
- Olsztyn: Parafia Bogurodzicy Dziewicy Matki Kościoła
- Olsztyn: Parafia Błogosławionej Franciszki Siedliskiej
- Olsztyn: Parafia Matki Boskiej Fatimskiej
- Olsztyn: Parafia Świętego Mateusza
- Klebark Wielki: Parafia Znalezienia Krzyża Świętego
- Klewki: Parafia Świętego Walentego
- Olsztyn: Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka
- Olsztyn: Parafia Miłosierdzia Bożego
- Purda Wielka: Parafia Świętego Michała Archanioła
- Dorotowo: Parafia Błogosławionej Doroty z Mątów
- Gryźliny: Parafia Świętego Wawrzyńca
- Olsztynek: Parafia Błogosławionej Anieli Salawy
- Olsztynek: Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
- Orzechowo: Parafia Świętego Jana Chrzciciela
- Stawiguda: Parafia Świętego Jakuba Apostoła
- Waplewo: Parafia Świętego Stanisława Biskupa
- Wigwałd: Parafia Chrystusa Króla
- Osetnik: Parafia Świętego Jakuba Starszego
- Bażyny: Parafia św. Mikołaja i św. Rocha
- Piotraszewo: Parafia Świętego Bartłomieja Apostoła
- Bieniewo: Parafia Świętej Marii Magdaleny
- Chwalęcin: Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego
- Krosno: Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Józefa
- Lubomino: Parafia Świętej Katarzyny
- Miłakowo: Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego
- Opin: Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego
- Orneta: Parafia Świętego Jana Chrzciciela
- Wapnik: Parafia Świętego Andrzeja Apostoła
- Kajkowo: Parafia Świętej Moniki
- Lubajny: Parafia Świętego Benedykta
- Ostróda: Parafia Błogosławionych Hiacynty i Franciszka
- Ostróda: Parafia Świętej Faustyny
- Ostróda: Parafia Świętego Ojca Pio
- Ostróda: Parafia Świętego Jana Bosko
- Ostróda: Parafia Świętego Dominika Savio
- Stare Jabłonki: Parafia Matki Boskiej Królowej Polski
- Szyldak: Parafia Świętego Andrzeja Boboli
- Brzydowo: Parafia Trójcy Przenajświętszej
- Durąg: Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła
- Ostróda: Parafia Świętego Marcina
- Ostróda: Parafia Świętego Franciszka z Asyżu
- Ostróda: Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
- Reszki: Parafia Miłosierdzia Bożego
- Tyrowo: Parafia Świętego Wojciecha
- Dźwierzuty: Parafia Przenajświętszej Trójcy
- Giławy: Parafia Świętego Jana Chrzciciela
- Grom: Parafia Matki Bożej Królowej Polski
- Jedwabno: Parafia Świętego Józefa i Matki Boskiej Częstochowskiej
- Nowy Dwór: Parafia Świętego Wojciecha
- Pasym: Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
- Targowo: Parafia Świętego Jana Chrzciciela
- Dębowiec: Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
- Długobór: Parafia Świętego Jana Ewangelisty
- Mingajny: Parafia Świętej Katarzyny
- Henrykowo: Parafia Świętej Katarzyny
- Lechowo: Parafia Świętego Jana Chrzciciela
- Łajsy: Parafia Świętego Mikołaja
- Pieniężno: Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła
- Piotrowiec: Parafia Świętego Jana Chrzciciela
- Pluty: Parafia Świętego Wawrzyńca
- Radziejewo: Parafia Świętego Antoniego
- Zagaje: Parafia Świętego Maksymiliana Marii Kolbego
- Bisztynek: Parafia Świętego Macieja Apostoła i Najdroższej Krwi Pana Jezusa
- Drogosze: Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej
- Paluzy: Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
- Grzęda: Parafia Świętego Mikołaja
- Korsze: Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Boskiej Miłosierdzia
- Leginy: Parafia Świętej Marii Magdaleny
- Łankiejmy: Parafia Świętego Jana Chrzciciela
- Reszel: Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła
- Unikowo: Parafia Świętego Jana Chrzciciela
- Sątopy: Parafia Świętego Jodoka
- Faryny: Parafia Matki Bożej Królowej Polski
- Gawrzyjałki: Parafia Świętego Wojciecha
- Klon: Parafia Znalezienia Krzyża Świętego
- Lesiny Wielkie: Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
- Lipowiec: Parafia Świętego Walentego
- Rozogi: Parafia Świętej Marii Magdaleny
- Spychowo: Parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
- Świętajno: Parafia Świętego Andrzeja Boboli
- Opaleniec: Parafia Opieki Świętego Józefa
- Szczytno: Parafia Chrystusa Króla
- Szczytno: Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
- Szczytno: Parafia Świętego Stanisława Kostki
- Szczytno: Parafia Świętego Krzyża
- Szczytno: Parafia Świętego Brata Alberta
- Szymany: Parafia Matki Bożej Częstochowskiej
- Wielbark: Parafia Świętego Jana Nepomucena
- Łabędnik: Parafia Matki Boskiej Zwycięskiej
- Lwowiec: Parafia Matki Bożej Szkaplerznej
- Lipica: Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła
- Sątoczno: Parafia Chrystusa Króla
- Sępopol: Parafia Świętego Michała Archanioła
- Sokolica: Parafia Świętej Anny
- Florczaki: Parafia Świętego Antoniego
- Łukta: Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej
- Nowe Kawkowo: Parafia Świętego Jana Ewangelisty
- Skolity: Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
- Wrzesina: Parafia Świętej Marii Magdaleny
- Boguchwały: Parafia Świętej Barbary
- Ełdyty Wielkie: Parafia Świętego Marcina
- Rogiedle: Parafia Świętej Małgorzaty
- Wilczkowo: Parafia Świętego Jana Chrzciciela
- Rożynka: Parafia Świętego Mateusza
- Kwiecewo: Parafia Świętego Jakuba Apostoła
- Świątki: Parafia Świętych Kosmy i Damiana
- Pietrzwałd: Parafia Świętego Piotra w Okowach
Młodzieżowe WSPÓLNOTY w Archidiecezji Warmińskiej:
Ruch Światło-Życie
Archidiecezji 
Warmińskiej 
(OAZA)
Katolickie
Stowarzyszenie Młodzieży (KSM)
Liturgiczna
Służba Ołtarza
Archidiecezji
Warmińskiej (LSO)
OdNowa Młodzi
(Młodzieżowa grupa  Odnowy w Duchu Św.)
Szkoły Katolickie
w Archidiecezji 
Warmińskiej
Szkolne Koła CARITAS
Archidiecezji Warmińskiej (SKC)